Wyjazdy Językowe – SOL- Sharing One Language

Organizujemy  wyjazdowe kursy językowe do Anglii. 
 

Siedziba SOL znajduje się w centrum Barnstaple, North Devon. Tu odbywają się kursy językowe, które SOL prowadzi od 1991 roku.  Podczas kursu uczestnicy są zakwaterowani  u rodzin angielskich. Czas spędzony z nimi jest istotnym punktem doświadczenia językowego. To jest prawdziwe zanurzenie w języku! Umiejętność komunikowania się w obcym języku stanowi problem dla niemal wszystkich, którzy się go uczą.  Dzięki naszej metodzie uczestnicy nabywają pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim, niezależnie od tego, na jakim są poziomie. 

 

Podróż do Anglii może odbywać się autokarem lub samolotem. Białe Klify Dover widziane z promu i autokaru pozostawiają niezapomniane wrażenia z pierwszego spotkania z Anglią.  Samolot natomiast przylatuje do Londynu lub Bristolu, skąd trener zabiera grupę do Devon. 

 

Zajęcia prowadzone są przez przyjaznych i doświadczonych nauczycieli, dbających o to, aby każdy uczestnik rozwijał swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach życiowych.

Podczas kursu uczniowie pozostają pod stałą opieką nauczycieli i przewodników. Warsztaty  i wycieczki są zaplanowane  tak, aby stały się cennym i przyjemnym  doświadczeniem edukacyjnym. Wycieczki stanowią kontynuację zajęć w  klasie – dbamy o to, aby obserwacja, która jest ważną umiejętnością w przypadku  nauki języka, była wykorzystywana do opisywania lub wyjaśniania otaczającej rzeczywistości. Czytanie znaków, czy tabliczek informacyjnych stanowi doskonałe źródło poznania języka. Codzienne wyprawy z przewodnikiem dostarczają wiedzy o  miejscach i ciekawostkach  przyrodniczych. Uczniowie również sami zdobywają informacje poprzez  zadawanie pytań mieszkańcom, obserwację zjawisk, rzeczy albo pracę samodzielną. 

 

Każdego kursanta czeka pełen wrażeń pobyt w pięknym zakątku Anglii i spotkanie z życzliwymi mieszkańcami Devon. Nad wszystkim czuwa SOL i daje gwarancję wysokiej jakości usług.
 

Ośrodek Nowoczesnej Edukacji sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 51A, 59-900 Zgorzelec

Santander Bank Polska S.A numer: 62 1090 1968 0000 0001 4321 8757 

Godziny pracy:

12.00 – 19.00 poniedziałek – czwartek

10.00 – 16.00 piątek

sobota, niedziela – zamknięte

Ośrodek Nowoczesnej Edukacji - Szkoła języków obcych w Zgorzelcu