O nas

Jesteśmy Licencjonowanym Ośrodkiem Programów Akademii Nauki i innowacyjnej Metody Nauczania  Języka Angielskiego dla Najmłodszych Teddy Eddie.

Naszą pasją jest nauczanie i uczenie się. Mamy ogromne doświadczenie i potencjał, by pomagać  innym w osiąganiu ich celów edukacyjnych. Połączyłyśmy naszą wiedzę z zakresu  psychologii nauki i technik uczenia się oraz pasję nauczania języka obcego.

Anna Rogalewicz-Gałucka  Ambasador Języka Angielskiego w Polsce, organizatorka Międzynarodowych Konferencji Nauczycieli Języka Angielskiego, pracownik Uniwersytetu Łódzkiego, nauczyciel gimnazjum i szkoły podstawowej, organizator międzynarodowych egzaminów na wszystkich poziomach. Mama dwóch córek, które wspiera w indywidualnym rozwoju.  Pragnie pomagać tym wszystkim, którzy są zainteresowani osobistym rozwojem intelektualnym.

Wioletta Kościukiewicz – nauczyciel języka polskiego i rosyjskiego. Mama dorosłego syna, który po zdobyciu wyższego wykształcenia prowadzi własny biznes. Wieloletni dyrektor sławnego w Zgorzelcu Gimnazjum nr 1. Psycholog z ogromnym doświadczeniem i umiejętnością niesienia pomocy w sytuacjach kryzysowych. Z wielkim profesjonalizmem udziela wsparcia zarówno  uczniom jak  i rodzicom. Doskonały organizator, którego największym atutem jest dostarczanie uczniom wiedzy o nich samych. Diagnoza i analiza mocnych stron ucznia, to jest pierwszy i najważniejszy krok prowadzacy do podjęcia  skutecznych działań edukacyjnych.

Rec. B.Blansjaar