Aktualności

Kurs Języka Angielskiego w Devon oraz zwiedzanie Londynu 13-24 sierpień 2020 Wylot z Krakowa

Kurs Języka Angielskiego w angielskim hrabstwie Devon

Zapraszamy na wspaniałą przygodę cały rok!

Nauka na każdym poziomie językowym.

Kurs językowy przy współpracy z SOL (Sharing One Language)

SOL jest wyjątkową organizacją non-profit, której misją jest wspieranie nauczania i uczenia się języka angielskiego. W Devon, jednym z najpiękniejszych angielskich hrabstw, przez cały rok prowadzone są programy  językowe dla młodzieży i dorosłych.

Kurs odbędzie się w TIVERTON w Devon ( ok. 270 km od Londynu).

Oferujemy ciekawe metody uczenia się języka angielskiego osobom  w każdym wieku oraz poznawanie języka poprzez codzienny kontakt z rodzinami angielskimi i wykwalifikowanymi nauczycielami w Anglii.

Kurs językowy i zwiedzanie 13.08.2020 – 24.08.2020
Ramowy program pobytu i szacunkowe koszty, zależne od ilości osób zgłoszonych.

13.08  -  przelot z Krakowa  do Bristolu . Przejazd autokarem z Bristolu do Tiverton, Devon. Zakwaterowanie u rodzin.

13.08 -  22. 08–  kurs język angielskiego w szkole w Tiverton oraz zajęcia językowe podczas codziennych wyjazdów  i zwiedzania hrabstwa Devon.

22.08 –  przejazd autokarem do Londynu , dwa noclegi w Londynie.

Zwiedzanie między innymi: plac Trafalgar Square i National Gallery, Natural History Museum, British Museum, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, Buckingham Palace,  Tower of London.  Spacer  do placu  Leicester,  Covent Garden, chińskiej dzielnicy Soho oraz Piccadilly Circus i słynnej ulicy  Oxford Street.

24.08 wylot z Londynu do Krakowa

Koszt całkowity wyjazdu od 3921 zł obejmuje:

1. Transport – przelot, autokar na miejscu, bilety na metro w Londynie
  2. Kurs z zakwaterowaniem

- zajęcia językowe 8,5 godziny dziennie (od 8.45 do 12.45 w szkole, następnie nauka w terenie- wyjazdy i zadania połączone ze zwiedzaniem)

- zakwaterowanie u rodzin angielskich w pokojach 2 osobowych, które wybierane są na zasadzie dokładnego wywiadu bezpośredniego i środowiskowego. Rodziny zaangażowane posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy i każdego roku chętnie goszczą dzieci, młodzież oraz dorosłych z innych krajów.

- wyżywienie: 3 posiłki dziennie ( śniadania, pakowany lunch (suchy prowiant), obiadokolacje)

- ubezpieczenie
  3. Pobyt w Londynie

Korzyści wynikające z korzystania z pobytu u rodzin angielskich